کارخانه قالیشویی نائین

قالیشویی نائین یکی از اولین و بهترین کارخانه قالیشویی در تهران است. کارخانه قالیشویی نائین در سال ۱۳۴۷ تاسیس گردید و از سال ۱۳۵۱ با تاسیس اتحادیه صنف قالیشویان تهران، عضو رسمی اتحادیه با کد ۲۱۴ شده است. مدیریت قالیشویی، آقای رضا صابری کارشناس ارشد فرش دارای مجوز رسمی (پروانه کسب قالیشویی نائین)، گواهی نامه آموزش مهارت از مرکز ملی فرش ایران و دارای گواهی ثبت اطلاعات شغلی در سایت جهانی اطلاع رسانی مشاغل جمهوری اسلامی ایران با نام واحد کارخانه قالیشویی نائین (کد ۱۱۷۹) هستند. تیم مجرب و توانمند قالیشویی آنلاین نائین در تهران بر این باور است که با تلاش صادقانه و نگاه منصفانه به مقوله انواع خدمات قالیشویی، می تواند این صنف شغلی را که در خدمت دیرینه ترین هنر ایرانی، فرش میباشد را در ارتقاء و پیشرفت قالیشویان یاری نموده و جایگاه واقعی این صنف را در کشور تثبیت نماید. همچنین همواره تلاش کردیم بهترین و خوش قول ترین سرویس رسانی در سراسر تهران و حومه و همینطور کرج را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

هدف قالیشویی آنلاین نائین در تهران از ترمیم و شستشوی فرش در مرحله اول بالا بردن کیفیت و در مرحله دوم از بین بردن آلودگی به وجود آمده، گرد و غبار و خاک، نجاست و میکروب ها بدون صدمه زدن به فرش می باشد. ما همیشه به شعار خود، (کیفیت، تخصص ماست) پایبندیم. فقط کافیست یک بار قالیشویی نائین را امتحان کنید تا برای همیشه جزئی از خانواده بزرگ ما شوید. همینطور میتوانید سابقه ی درخشان مارا حتی از پدر بزرگ و مادر بزرگ های خود بپرسید یا در خانه ی آشنایان و دوستان خود کیفیت کار ما را ببینید. قالیشویی نائین در زمینه های خدمات شستشوی فرش، خشکشویی در محل و ترمیم فرش فعالیت می کند.

خیلی خوشحالیم که در این سالها اعتماد شمارا به دست آوردیم و ممنونیم که تمام این سالها در کنار هم بودیم. کارخانه قالیشویی نائین هیچوقت از تلاش برای پیشرفت این صنف و همینطور بهینه کردن خدمات رسانی به شما دست نمیکشد. در زیر میتوانید بخشی کوچک از فعالیت های ما را در سال های متوالی بخوانید.

راستی! شماهم میتوانید با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود ما را در پیشرفت این صنف برای خدمات رسانی بهتر یاری کنید.

1350

تولد ما

کارخانه قالیشویی نائین در سال ۱۳۴۷ در تهران و سال ۱۳۵۰ کرج فعالیت خود را آغاز نمود و مفتخر است که توانسته اولین کارخانه قالیشویی تمام مکانیزه مجهز به گرمخانه گازی در کل کشور عزیزمان ایران در خدمت شما عزیزان باشد.

دفاتر قالیشویی نائین سال ۱۳۴۷ فعالیت خود را آغاز نمود و از آن سال تا کنون تمام سعی و تلاشمان بر این بوده تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما عرضه نمائیم.

امید است به لطف و یاری شما عزیزان و در پناه ایزد منان هر روز بهتر و توانمندتر آماده خدمت رسانی به شما باشیم.

1351

اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تاسیس گردیده است. کارخانه قالیشویی نائین از همان سال عضو رسمی اتحادیه قالیشویان با کد ۲۱۴ شده است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت اتحادیه قالیشویان تهران مراجعه کنید.

مجاز بودن یک قالیشویی یعنی امنیت فرشهای شما و شستشوی اصولی و با کیفیت آن 

1362

پس از پیشرفت چشمگیر قالیشویی نائین که مسبب آن کیفیت بالای شستشو و خدمات رسانی به مردم و کارشناسان خوب بوده است. در سال ۱۳۶۲ یکی از کارشناسان ارشد این قالیشویی آقای رضا صابری به مدیریت قالیشویی ارتقا رتبه گرفت. که از ابتدا ایشان با تشکیل مجموعه ای متخصص و مجرب، همینطور شیوه های مدیریتی ویژه تا به امروز قالیشویی نائین را آماده ی خدمات رسانی در زمینه های تخصصی و حرفه ای فرش و دیگر خدمات مرتبط به شما عزیزان با پوشش دهی سراسر تهران کرده است.

قالیشویی
1381

از سال ۱۳۸۱ سیستم باشگاه مشترکین قالیشویی نائین را راه اندازی نمودیم. تا به یکدیگر نزدیکتر و سهولت در ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن را فراهم آوریم.

1397

کارخانه قالیشویی نائین با همت فراوان تیم مجرب آن امروزه جایگاه دیگری در بین مشتریانش دارد و همگان از کیفیت خدمات رسانی و رضایت مشتریان قالیشویی نائین سخن میگویند که نشانه لطف این عزیزان است.

در حال حاظر وب سایت جدید قالیشویی نائین به آدرس اینترنتی https://naeineasl.com بعنوان بهترین قالیشویی آنلاین با هدف راحتی مشتریان در رزرو وقت و پیگیری سفارش خود، راحت تر شدن استفاده از تخفیف ها، سیستم مشاوره آنلاین، اطلاع رسانی آخرین اخبار قالیشویی، آموزش های مورد نیاز و … راه اندازی شده است.

تیم مجرب و توانمند این قالیشویی بر این باور است که با تلاش صادقانه و نگاه منصفانه به مقوله انواع خدمات قالیشویی، میتواند این صنف شغلی را که در خدمت دیرینه ترین هنر ایرانی، فرش میباشد را ارتقاء و پیشرفت در ایران یاری نموده و جایگاه واقعی این صنف را در کشور تثبیت نماید.

همچنین در این سایت قرعه کشی و هدایای ویژه ای برای شما در نظر گرفته شده است و خدمات زیاد و بیشتری در راه است …

قالیشویی آنلاین نائین در تهران
قالیشویی آنلاین نائین در تهران
قالیشویی آنلاین نائین در تهران

تیم قالیشویی نائین

ما کاری که انجام میدیم رو دوست داریم.

قالیشویی نائین

رضا صابری

مدیریت
قالیشویی نائین

کارشناسان مجرب

قالیشویی

پرسنل ماهر

مشتریان ما

برخی از اداره جات که از خدمات قالیشویی نائین استفاده میکنند.

نمونه قبض قرارداد قالیشویی نائین

نمونه کارت اشتراک قالیشویی نائین

نمونه کارت اشتراک قالیشویی نائین

فهرست