کارخانه قالیشویی نائین

قالیشویی نائین یکی از اولین و بهترین کارخانه قالیشویی در تهران است. کارخانه قالیشویی نائین در سال ۱۳۴۷ تاسیس گردید و از سال ۱۳۵۱ با تاسیس اتحادیه صنف قالیشویان تهران، عضو رسمی اتحادیه با کد ۲۱۴ شده است. مدیریت قالیشویی، آقای رضا صابری کارشناس ارشد فرش دارای مجوز رسمی (پروانه کسب قالیشویی نائین)، گواهی نامه آموزش مهارت از مرکز ملی فرش ایران و دارای گواهی ثبت اطلاعات شغلی در سایت جهانی اطلاع رسانی مشاغل جمهوری اسلامی ایران با نام واحد کارخانه قالیشویی نائین (کد ۱۱۷۹) هستند. تیم مجرب و توانمند قالیشویی آنلاین نائین در تهران بر این باور است که با تلاش صادقانه و نگاه منصفانه به مقوله انواع خدمات قالیشویی، می تواند این صنف شغلی را که در خدمت دیرینه ترین هنر ایرانی، فرش میباشد را در ارتقاء و پیشرفت قالیشویان یاری نموده و جایگاه واقعی این صنف را در کشور تثبیت نماید. همچنین همواره تلاش کردیم بهترین و خوش قول ترین سرویس رسانی در سراسر تهران و حومه و همینطور کرج را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

هدف قالیشویی آنلاین نائین در تهران از ترمیم و شستشوی فرش در مرحله اول بالا بردن کیفیت و در مرحله دوم از بین بردن آلودگی به وجود آمده، گرد و غبار و خاک، نجاست و میکروب ها بدون صدمه زدن به فرش می باشد. ما همیشه به شعار خود، (کیفیت، تخصص ماست) پایبندیم. فقط کافیست یک بار قالیشویی نائین را امتحان کنید تا برای همیشه جزئی از خانواده بزرگ ما شوید. همینطور میتوانید سابقه ی درخشان مارا حتی از پدر بزرگ و مادر بزرگ های خود بپرسید یا در خانه ی آشنایان و دوستان خود کیفیت کار ما را ببینید. قالیشویی نائین در زمینه های خدمات شستشوی فرش، خشکشویی در محل و ترمیم فرش فعالیت می کند.

خیلی خوشحالیم که در این سالها اعتماد شمارا به دست آوردیم و ممنونیم که تمام این سالها در کنار هم بودیم. کارخانه قالیشویی نائین هیچوقت از تلاش برای پیشرفت این صنف و همینطور بهینه کردن خدمات رسانی به شما دست نمیکشد. در زیر میتوانید بخشی کوچک از فعالیت های ما را در سال های متوالی بخوانید.

راستی! شماهم میتوانید با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود ما را در پیشرفت این صنف برای خدمات رسانی بهتر یاری کنید.

تولد ما

کارخانه قالیشویی نائین در سال 1347 در تهران و سال 1350 کرج فعالیت خود را آغاز نمود و مفتخر است که توانسته اولین کارخانه قالیشویی تمام مکانیزه مجهز به گرمخانه گازی در کل کشور عزیزمان ایران در خدمت شما عزیزان باشد.

دفاتر قالیشویی نائین سال 1347 فعالیت خود را آغاز نمود و از آن سال تا کنون تمام سعی و تلاشمان بر این بوده تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما عرضه نمائیم.

امید است به لطف و یاری شما عزیزان و در پناه ایزد منان هر روز بهتر و توانمندتر آماده خدمت رسانی به شما باشیم.

قالیشویی آنلاین نائین در تهران
قالیشویی آنلاین نائین در تهران
قالیشویی آنلاین نائین در تهران

تیم قالیشویی نائین

ما کاری که انجام میدیم رو دوست داریم.

قالیشویی نائین

رضا صابری

مدیریت
قالیشویی نائین

کارشناسان مجرب

قالیشویی

پرسنل ماهر

مشتریان ما

برخی از اداره جات که از خدمات قالیشویی نائین استفاده میکنند.

نمونه قبض قرارداد قالیشویی نائین

نمونه کارت اشتراک قالیشویی نائین

نمونه کارت اشتراک قالیشویی نائین

فهرست