قوانین، تعهدات و سیاست حفظ حریم خصوصی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات قالیشویی نائین به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت قالیشویی نائین و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

ما که هستیم؟

کارخانه قالیشوئی نائین ( تاسیس ۱۳۴۷ ) عضو اتحادیه قالیشویان با کد ۲۱۴ است. مجهز به دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک و گرمخانه گازی با مدیریت آقای رضا صابری کارشناس ارشد فرش می باشد. برای اطلاعات به بیشتر به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

نشانی وب‌سایت ما هست: https://naeineasl.com

قوانین قالیشویی نائین

قوانین و مقررات و ضوابط مرکز تخصصی خدمات فرش و قالیشویی نائین در وهله اول منطق بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین کسب و کار الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است. قوانین قالیشویی نائین مطابق با قوانین تصویب شده توسط اتحادیه قالیشویان تهران است و مشتریان گرامی نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات بخش مشریان هستند. هرگونه تغییری در قوانین و مقررات قالیشویی نائین می بایست در این صفحه منتشر و اطلاع رسانی شود. بدین جهت استفاده از وب سایت و خدمات آنلاین نائین به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می باشد.

 • قرارداد قالیشویی نائین، دو نسخه قبض با ۱۱ ماده بوده که هر یک حکم واحد را دارا می باشد
 • دارنده قبض قالیشویی نائین صاحب فرش شناخته می شود.
 • این قبض بدون مهر و امضاء نماینده شرکت از درجه اعتبار ساقط است.
 • اعتبار این قبض از تاریخ تحویل فرش، ۳۰ روز میباشد.
 • هرگونه پارگی و باز شدگی نوارهای چرمی پشت فرش به عهده این شرکت نمی باشد.
 • مسئولیت ناشی از پوسیدگی قبلی و یا عدم مقاومت بافت فرش و یا به علل دیگر که منجر به پارگی فرش یا ریشه فرش می شود به هیچ عنوان به عهده این شرکت نمی باشد.
 • بودن لکه های جوهری از قبیل چای، قهوه، نوشابه، شربت، چربی و رنگ دادگی قبلی که پس از شستشو نمودار می شود. به عهده این شرکت نمی باشد.
 • شستشوی فرش کهنه و عتیقه، صادراتی و همچنین رنگبرداری و لکه گیری با توافق طرفین می باشد.
 • قیمت هرگونه مرمت به دلیل تنوع فرسودگی فرش توافقی است.
 • بعد از عقد قرارداد هیچگونه تغییراتی در مفاد قرارداد، تلفنی پذیرفته نخواهد شد.
 • لطفا هزینه خدمات را طبق این قرارداد و در زمان تحویل فرش پس از دریافت فاکتور معتبر پرداخت نمائید.
 • پرداخت انعام توسط مشتریان اختیاری بوده و در صورت هرگونه برخورد ناشایست پرسنل، مراتب را اطلاع دهید.
 • در صورت بروز اختلاف در اجرا یا تفسیر هر یک از مفاد قرارداد موضوع از طریق حکمیت و داوری اعضاء کمیسیون اتحادیه قالیشویان تهران رفع اختلاف خواهد شد.
 • خدمات خشکشویی در محل فقط برای الیاف پارچه و پشمی است. چوب، حصیر، چرم، اجسام فلزی خشکشویی نمی شود. (مخصوصا در مبل شویی)
 • بعضی از مبل سازان برای دوخت پارچه مبل، پشت پارچه را با ماژیک خط کشی میکنند. پدیدار شدن جوهر ناشی از این مورد بعد از مبل شویی به عهده قالیشویی نائین نمی باشد.

تعهدات قالیشویی نائین

 • مشاوره تلفنی برای تمامی خدمات قالیشویی نائین رایگان میباشد.
 • فقط در صورت رزرو نوبت آنلاین، مشتریان عزیز از تخفیف های ویژه و مناسبتی بهره مند می شوند.
 • کارخانه قالیشویی نائین، موظف است خدمات خود را به نسبت شستشوی انتخاب شده توسط مشتری، به بهترین کیفیت ارائه دهد.
 • خدمات شستشو در منزل و ادارات بدون هیچ آلودگی با رعایت اصول بهداشتی در منزل یا محل کار شما انجام می شود.
 • قالیشویی در سراسر تهران خدمات رسانی می کند.

سیاست حفظ حریم خصوصی قالیشویی آنلاین نائین

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر که فقط برای کمک به تشخیص هرزنامه میباشد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس و رزرو نوبت آنلاین

اطلاعاتی که کاربر در فرم ها پر میکند، صرفا جهت صورت گرفتن انجام خدمت رسانی به مشتریان عزیز قالیشویی نائین می باشد و اطلاعات مشتریان استفاده دیگری نمیشود و به هیچ وجه افشای عمومی نمی شود.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.

فهرست