قالیشویی

قوانین، تعهدات و سیاست حفظ حریم خصوصی

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات قالیشویی نائین به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت قالیشویی نائین و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

ما که هستیم؟

کارخانه قالیشوئی نائین ( تاسیس ۱۳۵۰ ) عضو اتحادیه قالیشویان با کد ۲۱۴ است. مجهز به دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک و گرمخانه گازی با مدیریت آقای رضا صابری کارشناس ارشد فرش میباشد. برای اطلاعات به بیشتر به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

نشانی وب‌سایت ما هست: https://naeineasl.com

قوانین و تعهدات قالیشویی نائین

قوانین و مقررات و ضوابط مرکز تخصصی خدمات فرش و قالیشویی نائین در وهله اول منطق بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین کسب و کار الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربران گرامی نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات بخش کاربر است. هرگونه تغییری در قوانین و مقررات قالیشویی نائین می بایست در این صفحه منتشر و اطلاع رسانی شود. بدین جهت استفاده از وب سایت و خدمات آنلاین نائین به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می باشد.

 • تمامی خدمات قالیشویی نائین تا یک ماه پشتیبانی بدون هزینه دارد.
 • مشاوره تلفنی برای تمامی خدمات قالیشویی نائین رایگان میباشد.
 • قالیشویی در سراسر تهران خدمات رسانی میکند.
 • اعتبار قبض تحویل فرش قالیشویی نائین، ۱۵ روز میباشد.
 • لطفا قبل از هرگونه اقدام برای شستشو و تعمیر فرش با افراد متخصص مشورت کنید.
 • برای رفوگری و شستشوی فرش خود فقط به متخصصین اعتماد کنید.
 • مسئولیت ناشی از هرگونه پوسیدگی قبلی و بودن لکه های جوهری که پس از شستشو نمودار میشود، بطور کلی بعهده قالیشویی نائین نمیباشد.
 • شستشوی فرش کهنه و عتیقه، تمام ابریشم، گل ابریشم، صادراتی و همچنین رنگبرداری و لکه گیری با توافق طرفین می باشد.
 • از شستشوی فرش دستباف در خانه پرهیز کنید. زیرا شستشوی غیر اصولی باعث قاطی شدن رنگ قالی میشود.
 •  خدمات خشکشویی در محل فقط برای الیاف پارچه و پشمی است. چوب، حصیر، چرم، اجسام فلزی خشکشویی نمی شود. (مخصوصا در مبل شویی)
 • بعضی از مبل سازان برای دوخت پارچه مبل، پشت پارچه را با ماژیک خط کشی میکنند. پدیدار شدن جوهر ناشی از این مورد بعد از مبل شویی به عهده قالیشویی نائین نمی باشد.
 • به علت استفاده مکرر، لطفا قبل از ماندگار شدن لکه ها اقدام به مبل شویی و خشکشویی صندلی کنید.
 • پروسه شستشو در محل بدون هیچ آلودگی با رعایت اصول بهداشتی در منزل یا محل کار شما انجام می شود.
 • قیمت هرگونه مرمت به دلیل تنوع فرسودگی فرش توافقی است.
 • برای مرمت فرش خود هرچه زودتر اقدام کنید، به نفع شماست.
 • کاربران عزیز می توانند سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق وب سایت ثبت نمایند.

 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا ؟
دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر که فقط برای کمک به تشخیص هرزنامه میباشد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس و رزرو نوبت آنلاین

اطلاعاتی که کاربر در فرم ها پر میکند، صرفا جهت صورت گرفتن انجام خدمت رسانی به مشتریان عزیز قالیشویی نائین می باشد و اطلاعات مشتریان استفاده دیگری نمیشود و به هیچ وجه افشای عمومی نمی شود.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.

فهرست