خدمات شستشو در منزل و ادارات

قالیشویی نائین در زمینه خشکشویی مبلمان خانگی و مبل شویی اداری، صندلی ناهارخوری و رستوران، سینما و سالن همایش، موکت ، تابلو فرش ، خوشخواب با دستگاه رادکتور حاوی فرچه های مخصوص و مکنده دو موتور و شامپوی تگزافون آلمان، در سراسر تهران خدمات رسانی میکند. عملیات شستشو و خشک کردن توسط کادری مجرب و کارشناس در محل مورد نظر شما با رعایت اصول بهداشتی و کمترین استفاده از آب انجام میشود و داری ضمانت می باشد.

  • این خدمات فقط برای الیاف پارچه و پشمی است. چوب، حصیر، چرم، اجسام فلزی خشکشویی نمی شود. (مخصوصا در مبل شویی)
  • بعضی از مبل سازان برای دوخت پارچه مبل، پشت پارچه را با ماژیک خط کشی میکنند. پدیدار شدن جوهر ناشی از این مورد بعد از مبل شویی به عهده قالیشویی نائین نمی باشد.
  • به علت استفاده مکرر، لطفا قبل از ماندگار شدن لکه ها اقدام به مبل شویی و خشکشویی صندلی کنید.
  • پروسه شستشو بدون هیچ کثیف کاری با رعایت اصول بهداشتی در منزل یا محل کار شما انجام می شود.
  • تمامی خدمات این بخش تا یک ماه پشتیبانی بدون هزینه دارد.
  • میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مبل شویی در منزل و ادارات

مبلمان در صورت آلودگی و کثیفی نه تنها باعث کاهش جلوه و زیبایی آن میشود بلکه به دلیل تماس مستقیم بدن در هنگام استفاده باعث بیماری و آسیب رسانی میشود. مبل شویی نائین مبلمان شما در منزل یا محل کار شما، با دستگاه رادکتور و فرچه مخصوص نوع مبل شستشو داده و با مکنده دو موتور آن را خشک و قابل استفاده میکند.

مبل های قابل شستشو

مبل استیل یا همان مبل سلطنتی، مبل کلاسیک، مبل راحتی، مبلمان شزلون، کاناپه و مبلمان تخت خواب شو برقی

زمان مورد نیاز

بین ۱ تا ۳ ساعت به نسبت تعداد

خشکشویی صندلی در منزل و ادارات

با توجه به استفاده متوالی به صورت روزمره، صندلی ها خاک، لکه های آب و غذا و عرق بدن را به خود میگیرد. همین امر باعث انتشار آلودگی و بیماری میشود. صندلی ها در جنس، ابعاد، بافت و رنگ های متفاوتی هستند. با سیستم شستشوی ویژه ما، لکه و کثیفی را بدون آسیب رسیدن به الیاف آن به طور کامل از بین میرود و ضد عفونی میشود.

صندلی های قابل شستشو

صندلی های ناهارخوری، صندلی های رستوران و تالار، صندلی های اداری، صندلی ماشین

زمان مورد نیاز

بین 1 تا 2 ساعت به نسبت تعداد

خشکشویی خوشخواب در منزل

تمیزی و پاکیزگی خوشخواب ها بسیار مهم است زیرا آلودگی آن باعث بیماری و خسارات جبران ناپذیر، همچنین باعث پوسیدگی و بیرون زدگی فنر از خوشخواب می شود. خوشخواب ها به دلیل استفاده فلز در ساخت آنها با استفاده از کمترین آب با ماده شوینده ضدعفونی کننده، با رعایت اصول بهداشتی شستشو داده و کاملا خشک میشود.

خوشخواب قابل شستشو

تشک فنری، تشک اسفنجی، تشک طبی، تشک ترموفلکس

زمان مورد نیاز

بین ۱ تا ۱:۳۰ ساعت به نسبت تعداد

خشکشویی موکت در منزل و ادارات

لکه زدایی از موکت ها نسبت به سایر کفپوش هایی از جنس چوب، سنگ و سرامیک دشوارتر است و تخصص می خواهد. پیشنهاد ما شستشوی موکت ها در کارخانه میباشد ولی اگر قابل حمل نیست، قالیشویی نائین با دستگاه مخصوص و کمترین استفاده از آب و کیفیت بالا عملیات شستشوی موکت را انجام میدهد.

موکت های قابل شستشو

انواع موکت پرزبلند، پالاز، کبریتی، طرح دار و گل برجسته

زمان مورد نیاز

بین ۱ تا ۴ ساعت به نسبت متراژ

خشکشویی فرش در منزل

خشکشویی یا شستشوی فرش در منزل نسبتا ارزان به صرفه جویی در زمان شما کمک میکند. همچنین بهترین نوع شستشو موضعی فرش میباشد. زمانی که فرش شما از نظر بهداشتی تمیز است و نیاز به آبکشی ندارد، فرش شما روشویی و لکه گیری می شود.

فرش های قابل شستشو

انواع قالی دستباف و ماشینی (لازم به تایید کارشناس)

زمان مورد نیاز

بین ۱ تا ۲ ساعت به نسبت متراژ

خشکشویی تابلو فرش در منزل

تابلو فرش ها در ابعاد، نقش ها و جنس ها مختلفی هستند و قیمت بالایی دارند که معمولاً جنبه تزیینی دارند. تمیزی مهم ترین رکن زیبایی است. شستشوی تابلو فرش کاری استادانه می باشد زیرا شاید رنگ های آن قاطی شود مخصوصا در اولین شستشو، یا اینکه چروک شود پس اینکار را به متخصصین ما بسپارید.

تابلو فرش های قابل شستشو

انواع تابلو فرش دستباف و ماشینی

زمان مورد نیاز

بستگی به متراژ، تعداد، و نوع تابلو فرش دارد.

خشکشویی پشتی در منزل

پشتی سنتی ایرانی از دیر باز در خانه های ایرانیان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است و هنوز هم در خانه ها و رستوران های سنتی جایگاه خود را حفظ نموده است. پشتی ها دو نوع ماشینی و دستبافت می باشند که در قالیشویی نائین هرکدام با شامپو مخصوص و فرچه مخصوص نوع قالی یا پارچه پشتی شستشو داده می شود.

پشتی های قابل شستشو

پشتی سنتی، پشتی ترکمن، پشتی فانتزی، پشتی سفره خانه و رستوران های سنتی

زمان مورد نیاز

بین ۱ تا ۲ ساعت به نسبت تعداد

به خدمات شستشو در منزل و ادارات نیاز دارید ؟

فرآیند کار شستشو در منزل و ادارات

مرحله اول | ثبت سفارش

اولین قدم برای استفاده از خدمات قالیشویی، ارسال اطلاعات مورد نیاز برای مشاوران قالیشویی انلاین نایین میباشد که به دو صورت امکان پذیر است:

  1. از طریق تماس تلفنی: در این روش میتوانید با شماره تلفن قالیشویی نائین تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشاوران ما قرار دهید. راستی! از طریق تماس تلفنی میتوانید از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.
  2. رزرو نوبت آنلاین: در این روش با ورود به سامانه نوبت دهی آنلاین و تکمیل فرم مختصر، سفارش خود را ثبت کرده و تخفیف بگیرید. به همین راحتی!

مرحله دوم | سرویس رسانی

بعد از ثبت سفارش در زمان تعیین شده جهت کارشناسی و انجام عملیات شستشو، به محل تعیین شده سرویس رسانی میکنیم. توجه داشته باشید قبل از آنکه سفارش مورد نظر شما انجام شود، باید در اولین مرحله باید مورد بازرسی و کنترل اولیه قرار گیرد. این بازرسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است تا در مراحل مختلف بعدی، خدمات برای شما با بهترین کیفیت انجام شود.

مرحله سوم | شستشو و خشک کردن

پس از کارشناسی، مرحله شستشو با کمترین استفاده از آب و بدون ایجاد آلودگی آغاز میشود. در این مرحله شستشو با دستگاه مخصوص و بهترین شوینده ها با توجه به نوع سفارش شما انجام شده و سپس با مکنده دو موتور خشک میشود. این خدمات با بهترین کیفیت و با ضمانت انجام می پذیرد.

مرحله چهارم | پرداخت

در آخر بعد از تحویل فرش و تائید مشتری، مبلغ صورت حساب دریافت میگردد که به سه روش امکان پذیر است:

  1. به صورت نقدی
  2. پرداخت با دستگاه کارتخوان سیار قالیشویی ( توصیه شده )

آخرین مقالات و آموزش های شستشو در محل

فهرست