مزیت استفاده از خدمات قالیشویی در دوران کرونا

مزیت استفاده از خدمات قالیشویی در دوران کرونا

کرونا ویروس

در حال حاضر با توجه به وجود ویروس کرونا و راه های انتقال سریع آن، معمولا سعی میکنیم کمتر از خانه بیرون برویم و تا حد امکان با بیرون تماس نداشته باشیم. احتمالا شما هم شنیده اید که ویروس کرونا ، ویروسی است با قدرت انتقال وسیع و معمولا روی سطوح مختلف از چند ساعت و تا چند روز زنده می ماند. به همین دلیل بیشتر افراد از استفاده از خدمات و سرویس های مختلف بیرون از خانه جلوگیری می‌کنند و همواره به دنبال راهی هستند که از داخل خانه تمام کارهای خود را انجام دهند زیرا همانگونه که رعایت بهداشت امری لازم و ضروری است و شامل شستشوی تمامی اجزای قابل لمس و یا فضای قابل استنشاق می شود، اگر فرش شما نیز آلوده به ویروس کرونا باشد، باید بدانید این ویروس تا ساعتها بر روی سطوح مختلف باقی می ماند وفرش می تواند راهی برای انتقال این ویروس از طریق دستها به دهان و چشمها و درون بدن انسان باشد؛ پس استفاده از خدمات و سرویس های قالیشویی برای بسیاری از خانه ها ضروری بوده و در قالیشویی آنلاین نائین این خدمات با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد.

استفاده از خدمات قالیشویی نائین با رعایت پروتکل های بهداشتی:

کارخانه قالیشویی نائین برای شما یک سیستم بسیار امن در مقابل ویروس کرونا فراهم اورده که علاوه بر انجام دادن خدمات، مطمئن می‌شوید که از طریق استفاده ازهمین خدمات از احتمال ابتلا به ویروس کووید 19 جلوگیری خواهید کرد.

 ما به شما اطمینان می دهیم که با توجه و رعایت پروتکل ها دیگر هیچگونه راهی برای ورود ویروس از قالیشویی نائین به منزل و محل کار شما وجود ندارد و همچنین شما با استفاده ازخدمات قالیشویی انلاین نائین از یک روش مطمئن برای شستشو فرش و قالی و مبلمان و … استفاده کرده اید.

همانطور که در جریان هستید برای استفاده از خدمات و سرویس های قالیشویی، پرسنل قالیشویی باید برای تحویل گرفتن قالی ها و فرش ها وارد منزل شما شوند وفرش ها را در هر قسمت از منزل به صورت لول درآورده و داخل ماشین های مخصوص حمل قرار دهند. همچنین در هنگام تحویل فرش و قالی نیاز به دریافت رسید و در برخی مواقع گرفتن بیعانه است که ممکن است خطرناک باشد، حال برای اینکه شما مشتریان عزیز با خیال راحت و به دور از استرس بخواهید از خدمات قالیشویی نائین استفاده کنید اقداماتی انجام داده ایم و به شرح زیر است.

 

نحوه عملـکرد قالیشـویی نائین در دوران کرونا :

 • یکی از مهم ترین خدمات کارخانه قالیشویی نائین در این روزها ضدعفونی کردن فرش های شماست. (برای شستشو و ضد عفونی کردن از مواد شوینده آنتی باکتریال و ضد ویروس مورد تایید اتحادیه قالیشوییان و وزرات بهداشت استفاده می شود.)
 • پرسنل قالیشویی نائین از ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنند.
 • از تمامی کارمندان و کارگران قالیشویی نائین تست های مربوط به کرونا گرفته می شود.
 • برای پرداخت فاکتور از دستگاه کارت خوان بانکی استفاده میشود که به صورت مرتب ضدعفونی می شود.
 • محیط و وسایل مورد استفاده در کارخانه مرتبا ضد عفونی می شود.
 • پرسنل هنگام ورود به محل مورد نظر سعی می کنند بجز فرش با شئ دیگری تماس نداشته باشند.
 • روزانه دوبار لباس های فرم را تعویض میکنند به هیچ وجه با کفش وارد منازل نمی شوند.
 • فرش درون گرمخانه با دمای بالا کنترل شده (که باعث از بین رفتن میکروب و ویروس می شود ) خشک می شود.
 • فرش و قالی ها کاور شده تحویل داده می شود .همچنین کاور ها ، کاملا بهداشتی توسط پرسنل مخصوص کاور کشی با کمترین تماس دست و استفاده مداوم از دستکش انجام می گردد.
 • تمام سطح داخلی و خارجی خودروهای حمل فرش و قالی ضدعفونی می شود.
 • فرش به دقت و با رعایت اصول بهداشتی بارگیری و بسته بندی شده تحویل داده می شود.
 • هر ماه کلاسهای آموزشی ضد کرونا برای تمام اعضای شرکت قالیشویی نائین برگزار می شود.

با توجه به رعایت کلی این پروتکل ها شما می توانید با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی از خدمات قالیشویی نائین استفاده کنید.

 

# کرونا_را_شکست_می دهیم.

یکی از علت هایی که کرونا را ترسناک می کند عدم اطلاع و شناخت کافی از بیماری کرونا می باشد. همچنین راهکار مشخص و تایید شده ای برای  درمانش هنوز مشخص نشده است . این موارد موجب می شود که استرس در جامعه بیشتر شود و بالا رفتن استرس هم به صورت مستقیم روی مکانیزم دفاعی بدن تاثیر منفی می گذارد. پس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نداشتن استرس و عمل به توصیه مسئولان و کادر درمان می توانیم این ویروس را شکست دهیم !

خشک کردن فرش
پاک کردن لکه های سرسخت چربی از روی فرش بدون آسیب به الیاف فرش

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.